Montavimo eiga

Montavimo darbai

Sieninio šilumos siurblio oras-oras arba sieninio oro kondicionieriaus bazinio montavimo paslaugos kaina nuo 200€ (su PVM) – į šią kainą įskaičiuota vidinio ir išorinio bloko montavimo darbai, neįskaitant medžiagų. Medžiagos paskaičiuojamos ir apmokamos pagal faktą montavimo metu. Vidutiniškai sunaudojama medžiagų iki 130 eurų. Jeigu darbams reikalingas bokštelis ar kita speciali įranga, kaina kinta pagal faktiškai patirtas sąnaudas. Montavimo paslaugas teikiame 100 km spinduliu aplink Kauno teritoriją įskaitant Vilnių, Marijampolę bei Alytų.

Montavimui naudojamos tik kokybiškos medžiagos. Atliktiems montavimo darbams suteikiama iki 60 mėn. garantija.

Montavimo kaina galioja tik užsisakant įrangą iš internetinės parduotuvės komfo.lt

Dėl šilumos siurblių oras – vanduo, ortakinių ir kasetinių šilumos siurblių oras – oras arba oro kondicionierių montavimo darbų kreiptis telefonu +370 609 63833

Dažniausiai užduodami klausimai

Atrinkome dažniausiai klientų užduodamus klausimus, kurie padės Jums išsirinkti tinkamą įrenginį

Kaip skaičiuojama įrenginio galia?

Preliminariai įrenginio 1 kW šaldymo galios galima priskirti 10-13 m2 plotui. 1 kW šildymo galios galima priskirti 7-10 m2 plotui.

Kuo skiriasi įrenginiai split nuo multi-split?

Split įrenginiai → 1 išorinis blokas + 1 vidinis blokas → sistema skirta vienai patalpai

Multi-split įrenginiai → 1 išorinis blokas + iki 5 vidinių blokų → sistema skirta kelioms patalpoms

Kokio galingumo kondicionieriaus reikėtų 50 m2 butui?

Visų pirma reikėtų įsivertinti, kurioje buto vietoje bus montuojamas vidinis įrenginio blokas. Jeigu sumontuosime 5 kW galios split įrenginį 20 m2 patalpoje, jis ne tik, kad greičiausiai neatvėsins viso buto ploto, tačiau ir dirbs neefektyviai. Dėl to reikėtų rinktis multi-split sistemą ir statyti kelis vidinius blokus į didžiausias buto patalpas. Jei Jus riboja biudžetas, galima rinktis 1,5x galingesnį, nei patalpos dydis įrenginį, tačiau vidinę dalį reikėtų sumontuoti toje buto vietoje, iš kurios galima pasiekti didžiausią buto plotą. Pvz.:

Apibendrinant, multi-split sistemos atveju reikėtų apie 5 kW šaldymo galios įrenginio 50 m2 buto plotui, tačiau jeigu rinksitės split tipo įrenginį, norint atvėsinti kuo didesnį plotą, reikėtų rinktis apie 3,5 kW šaldymo galios split sistemą.

Kiek elektros naudoja oro kondicionierius?

 Pavyzdžiui žemiau esantis kondicionierius

kurio maksimali šaldymo galia yra 4 kW, esant poreikiui pasiekti tokią galią naudos 1,4 kW elektros energijos. Tai reiškia, kad įrenginys dirbdamas maksimaliu režimu per 1 valandą sunaudos 1,4 kWh elektros. Preliminariai galima skaičiuoti pagal formulę nominali šaldymo galia padalinta iš 2,5 yra lygi maksimaliai elektros galiai.

Kuo skiriasi oro kondicionierius nuo šilumos siurblio oras-oras?

Tiek oro kondicionierius, tiek šilumos siurblys oras-oras atlieka tas pačias funkcijas: vėsina ir šildo. Tačiau esminis šių įrenginių skirtumas yra šildymo efektyvumas, kuris itin aktualus šaltuoju metų laiku.

Oro kondicionierių reikėtų rinktis tada, kai pagrindinė jo funkcija bus vėsinti patalpas, o šildymas reikalingas tik pereinamuoju laikotarpiu rudenį ar pavasarį.

Tuo tarpu šilumos siurblys oras-oras ne tik vėsins, tačiau efektyviai šildys patalpas ir žiemos metu. Dėl savo techninių savybių šilumos siurblys oras-oras gali efektyviai šildyti net iki -30°C lauko temperatūros.

Kokie yra oro kondicionierių / šilumos siurblių oras-oras tipai?

   • Sieniniai įrenginiai yra patys populiariausi, montuojami ant sienos.
   • Ortakiniai kondicionieriai yra montuojami į ventiliacijos kanalus pakabinamose lubose. Šio tipo kondicionierių didžiausias privalumas tas, kad sistemą galima visiškai paslėpti.
   • Kasetiniai kondicionieriai taip pat montuojami pakabinamose lubose. Ši sistema puikiai tinka didelių patalpų vėsinimui/šildymui.
   • Lubiniai/grindiniai oro kondicionieriai yra montuojami po lubomis (žemiau lubų) arba prie pat grindų.
   • Mobilūs oro kondicionieriai nereikalauja sudėtingų montavimo darbų, bei gali būti transportuojami į skirtingas vietas. Tai puikus sprendimas žmonėms, kurie nuomojasi būstą. Didžiausias šių įrenginių minusas, kad jie garsiai dirba. Be to, jums reikės išvesti žarną į lauką (pvz.: pro langą), kad būtų pašalintas šiltas oras.

Kam reikalinga Wi-Fi funkcija?

Važiuojant į namus ar kitas patalpas, kur yra sumontuotas įrenginys, Jūs galite iš anksto nustatyti norimą temperatūrą, o grįžus mėgautis malonia vėsa ar šiluma. Tai ypač aktualu sodybų savininkams, nes atvykus žiemą nebereikės kūrenti židinio ir laukti, kol patalpa sušils.

Ar galiu pats sumontuoti oro kondicionierių / šilumos siurblį oras-oras?

Galite, tačiau tam reikės specifinių žinių, specialių įrankių ir montavimo medžiagų. Paprasčiau montavimo darbus patikėti KOMFO specialistams, jog įranga nebūtų sugadinta ir išvengtumėte papildomų išlaidų.

Ar galima kondicionieriaus išorinį bloką montuoti įstiklintame balkone?

Galima, tačiau įrenginio veikimo metu balkono langas privalo būti atidarytas.

Kada yra geriausias metas įsirengti oro kondicionierių?

Geriausias metas įsirenginėti – dar neatėjus vasarai! Montuotojai labiausiai yra užimti vasarą, tad geriau viskuo pasirūpinti iš anksto ir vėliau nelaukti eilėje nuo 2 iki 4 savaičių.

Kiek laiko užtrunka montavimo darbai?

Standartinis oro kondicionieriaus montavimas užtrunka apie 4 valandas.

 

Galite užduoti mums klausimą užpildydami formą esančią žemiau ir mes su Jumis susisieksime tą pačią darbo dieną

  Mūsų siūlomi prekiniai ženklai